Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: STIHL Sadal Tarım Makineleri Uygulanan Garanti Politikası..!  (Okunma sayısı 261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut LİMNİLİ

• Mahmut Limnili
  • Administrator
    • Kurzhaar
  • Yer: Foça - 1964
Arkadaşlar aşağıda yazacaklarım yaşadığım bir olaydır tecrübem oldu ve paylaşıyorum mağdur olmayınız..!

Şayet bir gün internet üzerinden ünlü mağazaların hepsinden ( n11,gittigidiyor,ereyon,trendyol,pttavm v.b ) bir STIHL markası ürünü alırsanız Türkiye temsilcisi tarafından hiç bir şekilde garantisi olmayacaktır bilesiniz..!
Yani garantisi olmayan bir ürün satın almış olacaksınız...!
Fakat bu durumu satın aldığınız yere satıcıya sorarsanız tabii 2 yıl garantisi var ithalatçı tarafından diyecektir fakat yok emin olun..!

Dilerseniz bu soruyu STIHL Türkiye https://www.sadal.com.tr/ sayfasından sorabilirsiniz.

STIHL Türkiye internet üzerinden satmak istemiyor KENDİ BİLECEKLERİ İŞ fakat yinede bir şekilde satılıyor.
Nedeni ise STIHL bayileri ellerinde şişen fazla malları diğer satıcılara veriyor.Onlarda internet yolu ile satıyor..!

GOOGLE a yazın STIHL deyin binlerce ürün var fakat garantileri yok haberiniz olsun...!
Ayrıca ilginçtir Sadal STIHL bayileri de internet üzerinden satış yapamıyorlar politika gereği..!

Ben bir STIHL motor aldım internet üzerinden çok tutulan bir satıcı
dan ve motor üzerinde SADAL etiketi olmasına rağmen kabul etmediler garanti için. Seri numarasına bile bakmak istemediler..! Hani kendi ithal ettikleri motor mu diye..!

DOĞRUSU NEDİR NEREDEN SATIN ALMALIYIZ DERSENİZ memleketinizde bir STIHL bayisi bulup oradan satın almak zorundasınız..
LÜTFEN PAYLAŞIN YURDUM İNSANI GERÇEĞİ BİLSİN VE MAĞDUR OLMASIN..!

« Son Düzenleme: 24 Nisan 2020, 20:36:50 Gönderen: Mahmut LİMNİLİ »
Mahmut Limnili - FOÇA -1964 - 0.532.4422170    www.mahmut64.com     mahmutlimnili@hotmail.com

Çevrimdışı Soydan TÜRK

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: bursa inegöl
Ynt: STIHL Sadal Tarım Makineleri Uygulanan Garanti Politikası..!
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2020, 16:04:34 »
cok gecmiş olsun usta
Bursa/İnegöl-1979                                              05325830016

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Sabit Üye
  • Yer: ANTAKYA
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2020, 12:10:40 »
uyarınız için teşekkürler.
03.02.1954 - Tirebolu

Çevrimdışı Hacı Hüseyin KILINÇ

• Administrator
  • AŞK-I ŞEHİR ESKİŞEHİR
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2020, 18:32:04 »

geçmiş olsun usta ..
İnsanları Hayvanları Doğayı Sevelim Sevdirelim
Hacı Hüseyin KILINÇ - 1975 - Eskişehir

Avclk