Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: 36 cal şarjörlü tavsiye  (Okunma sayısı 216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selçuk üçbenli

• Yeni Üye
  • *
  • Yer: istanbul
36 cal şarjörlü tavsiye
« : 13 Şubat 2020, 23:04:54 »
Saygıdeğer hobidaşlarım herkese merhaba..Kendimi tanıttım ama okuma fırsatı olmayanlar için tekrar hatırlatmam gerekirse ismim selçuk 1981 istanbul beykoz doğumluyum.Atıcılık hobisine yaklaşık olarak 10 sene önce başladım diyebilirim.Ama hiç av yapmadım.Yani fırsatım olmadı aynı zamanda yakın çevrem genelde trap ve havalı alanında daha aktif olduğundan domuz vs herhangi bir av yapamadım.Tabiki kısmet,yapmak çok isterim,herneyse...Hobiye başlarken ilk olarak kırma namlu havalı vs birçok yerli ve yabancı tabanca ve tüfek deneyimim oldu.sonrasında bir üst level olarak pcp illetine bulaştım :) .Yine birçok yerli ve yabancı hem tabanca hem tüfek sahibi oldum.Baktım böyle olmayacak hazır zehiri almışken birde ateşliye merak saldım ve 20 cal yerli bir yarı otomatik şarjörlü tüfek sahibi oldum.Hem savunma amaçlı hemde av vs için elimin altında bulunsun istedim.Baştada dediğim gibi hiç av deneyimim olmadığından ve çevremdede av yapmayan bir durumdan dolayı tekrar hedef atıcılığı için 36 cal bir yarı otomatik şarjörlü alma kararı verdim.Aklımda 3 marka var ama buradan marka ve model isminin ne kadar etik olacagını bilmediğimden dolayı şimdilik topu size attım.Sizden ricam özellikle u konuda deneyim sahibi hbidaşlarımın tavsiyesi olacaktır.Şimdiden tesekkür eder saygılar sunarım

Çevrimdışı Mahmut KAPLAN

• Moderator
  • Avcılık Bir Tutkudur..
  • Yer: Edirne
Ynt: 36 cal şarjörlü tavsiye
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2020, 12:57:45 »
Husan deneme şansım oldu, tabiiki sürekli kullanmadım ama ben beğendim.Değerlendirebilir..

Mahmut KAPLAN - 1982 - EDİRNE

Avclk